Bebek Nasıl Gidilir?

Sarıyer, Emirgan ve İstinye’den Bebek’e Nasıl Gidilir? Avrupa yakasının boğaz semleri Arnavutköy, Sarıyer, Emirgan, İstinye gibi noktalardan Bebek’e gidecekler için en hızlı yol sahil yolu boyunca giden İETT otobüslerine binmek olacak. Bu semtlerden 22B,22,25 otobüsleriyle Bebek’e gidebilirsiniz.
Bebek, Beşiktaş bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Bebek adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 22, 25A, 25E, 40T.
 2. Metro: M6.
 3. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: BŞK/5.

Bebeğe otobüsle nasıl gidilir?

Bebek, Beşiktaş bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Bebek İETT Durağı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 22, 22RE, 25E, 40T, 42T.
 2. Metro: M6.
 3. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: BŞK/5.

Bebek Starbucks için hangi durak?

Etiler durak, Bebek, Beşiktaş içindeki Starbucks konumuna en yakındır.

Eminönü bebek nasıl gidilir?

İstanbul bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Eminönü-Bebek Vapuru adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 129T, 25E, 28, 29C, 30D, 41E, 62.
 2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK)
 3. Metro: M2.
 4. Tramvay: T1.

Bebek Noi hangi durak?

Cengiz Topel durak, Bebek, Beşiktaş içindeki Bebek Noi konumuna en yakındır.

Bebek nasıl giydirilir?

Yeni doğan bebeğin kıyafetlerinin teri emen, cildin havalanmasını sağlayan, tüylü olmayan, pamuklu kumaşlar olmasına dikkat edilmeli. Yumuşak, az dikişli ve mümkün olduğu kadar üzerinde metal veya sert parçalar barındırmamasına özen gösterilmeli. İlk aylarda iç giyim için tulumlar tercih edilebilir.

You might be interested:  Bebek Kustuktan Sonra Ne Zaman Emzirilmeli?

Bahçelievler bebek nasıl gidilir?

Bahçelievler bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Bebek Sahili adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 97, 98M.
 2. Tren: MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
 3. Metro: M1A.
 4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-31.

Etiler Starbucks Nasıl Gidilir?

Etiler, Beşiktaş bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Starbucks adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 559C, 59K, 59R, 59RS.
 2. Metro: M6.

Zeytinburnu bebek nasıl gidilir?

Zeytinburnu bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden bebek istanbul adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 93M, BN1, MR10.
 2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
 3. Metro: M1A.
 4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-10.

Galataport hangi metro durağı?

Tophane durak, Beyoğlu içindeki Galataport konumuna en yakındır.

Metro Eminönüne gider mi?

İstanbul’daki metro hatlarında direkt olarak Eminönü’ne giden bir istasyon bulunmamaktadır. Ancak M2 numaralı Yenikapı – Hacıosman – Taksim metro hattında bulunan İstanbul Üniversitesi – Vezneciler durağı Eminönü’ne yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

40T nereden kalkıyor?

40T (İETT)

40T otobüs hattının ilk durağı Gümüşsuyu Peron olup son durağı İstinye Dereiçi durağıdır. 40T (Gümüşsuyu Peron‎→İstinye Dereiçi), hafta içi çalışıyor.

Bebek semti nerede?

Bebek, İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde, Boğaziçi’nin Avrupa yakasında semt. Rumeli Hisarı ile Arnavutköy arasında yer alan ve genelde yüksek gelirlilerin oturduğu semt, aynı adı taşıyan bir deniz koyuna da sahiptir.

Bebek Noi sahibi kim?

Berna Okul – Bebek Noi – Bebek Noi | LinkedIn.

Istanbul bebek nasıl bir yer?

Bebek, İstanbul ilinin Avrupa kıyısında bulunan sosyetik ve şirin bir sahil semtidir. İstanbul’un seçkin kesiminin bulunduğu Bebek’in restoranları, sahil kafeleri, en iyi deniz ürünlerinin bulunduğu balıkçıları ve badem ezmesi oldukça meşhurdur Bebek semti özellikle turistlerin rağbet gösterdiği bir semttir.