Bebek Patiği Nasıl Yapılır?

bebek patiği yapımı Patik için şişe 22 ilmek atılır. Bu modelde sadece düz örgü ile haraşo örülür. bebek patiği Her sıranın başında bir ilmek örülmeden alınır ve haraşo örgüde diş sayısı 28 olana kadar örmeye devam edilir. Resimdeki gibi dikdörtgen şeklinde bir parça hazırlanır ve iki tarafından da yeterli miktarda ip bırakılır.

Yeni doğan bebek patiği kaç ilmek başlanır?

Alt tabanı ve arkası dikilen Patik 47 ilmekle başlanıyor.İlk 5 diş sırayı haroşe ile tamamlayın. Tersiz düzü Haraşo yapılıyor.

2 yaş bebek patiği kaç ilmek başlanır?

2-3 Yaş Çocuklara 54 ilmek ile başlanıyor.1,5-2 yaşlar için de 50 ilmekle başlayabilirsiniz. Eğer 1 Yaş bebeklere kadar örmek isterseniz 48 ilmekle başlayın. Yada 4-5 Yaş için 58 ilmekle- 6-7 yaş için de 62 İlmek atarak her ayak ölçüsüne 4 ilmek hesabı ile istenilen yaşa yapabilirsiniz.Bu Patik 14 cm Ayaklar için.

Bebek patiği kaç numara şişle örülür?

2.5 numara çorap şişi (beş şiş), 50 gr uygun incelikte ip, yün iğnesi, makas.

Patik kaç ilmekle başlanır?

Patik yapımına arka taraftan 46 ilmek ile başlanıyor. Arka ve önde ortada dikiş olan Kenarlara Burgu ve İnci ile süsler yapılan Model birleştirilerek örülüyor. 46 ilmekle başlayıp 38 haraşo sırası olana

Bebek patiği hangi iple yapılır?

Paten şeklinde bebek patiği yapımı

You might be interested:  Hamilelikte Erkek Bebek Nasıl Belli Olur?

MALZEMELER: İp: nako pırlanta siyah, beyaz, pembe, gri Tığ: 3.00 numara yün tığı TABAN (SİYAH RENK İP İLE) 13 zincir çekiyoruz.

Patik kaç numara tığ ile örülür?

Babet Patiğin altı Eva içi Keçe olacak şekilde Hazır taban,Patik ipi ve 6 numara Tığ ile ilk Motiften yapılmaya başlanıyor.

38 numara patik kaç ilmekle başlanır?

2 Renkli Bayan Patiğinin yapılışı da farklı şekilde yapılıyor ve Himalaya Süper Soft Örgü İpleri ve 3 numara şişler ile 99 ilmek ile 37-38 Numara Patik Modeline başlanıyor. Patik için kullanılan İp biraz kalın olduğundan siz de aynı kalınlık ta ya da marka iple başlarsanız 99 ilmek ile başlamak yeterli oluyor.

36 numara ayak için patik kaç ilmekle başlanır?

Lila Kadın Patiği bileğinden 46 ilmekle başlanıyor. Bu ölçüler 35 ve 36 numara giyen ayaklara göre. Sizde her ayak numarası için 2 ilmek daha ekleyerek istediğiniz Ayak ölçüsüne göre örebilirsiniz. 37 ve 38 numara ayaklar için 48 ilmek ile başlamak gerekir.

43 numara patik kaç ilmekle başlanır?

“43-44 numara büyük erkek patiği kaç ilmekle başlanır?” diye soran hanımlarda 111 ilmek ile başlayabilirler. Her iki tarafa ayrı mı yaptıklarında ön parçayı 21 ilmek, kenar parçaları ise 48 ilmek ilmek bırakarak yapabilirler.