Bez Bebek Emre Kim?

Ege Tanman (Emre) Hakan’ın büyük çocuğudur.

Bez Bebek Emre şimdi kaç yaşında?

Televizyon ve sinema dünyasının başarılı çocuk oyuncularından olan Ege Tanman, 28 Kasım 1998’de Bursa’da dünyaya geldi.

Bez Bebek özge kim?

Sibel Kasapoğlu, 01 Ocak 1998 doğumlu. 18 yaşında olan oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda okuyor. Bez Bebek dizisinde Özge rolüyle tanıdığımız Sibel Kasapoğlu, en son olarak 2008 yılında Yaban Gülü dizinde ekranlara geldi.

Bez Bebek Selim kimdir?

Turan Cihan Şimşek, (6 Ağustos 1992; Almanya, Bad Säckingen), Türk oyuncudur. Şu an İstanbul’da yaşamaktadır. Bez Bebek dizisinde Selim rolünü canlandırarak tanınmış ve aynı zamanda Krispi, Haribo, Eti Cin, Genç Turkcell ve Paşabahçe reklamlarında da yer almıştır.

Bez Bebek Makbuş kaç yaşında?

Halk arasında kas erimesi olarak bilinen ALS hastalığına yakalanan usta tiyatro oyuncusu Sevinç Aktansel (74) önceki gün tedavi gördüğü bakımevinde yaşama veda etti.

Bez Bebek teki özgeye ne oldu?

Güzeller güzeli bir genç kız olan Kasapoğlu, Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla kendine hayran bırakıyor. Çocuk yaşta kameralar karşısına geçen Kasapoğlu, oyunculuğu meslek edinmeye karar verdi ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’na girmeye hak kazandı.

Bez Bebek Sibel kimdir?

SİBEL KASAPOĞLU KİMDİR? Sibel Kasapoğlu, 1998 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Bez Bebek’te hayat verdiği Özge karakteriyle geniş kitlelerce tanınan oyuncu, en son 2008 yılında Yaban Gülü isimli dizide, Laçin karakterini canlandırdı.

You might be interested:  Bebek Yağı Nerede Satılır?

Bez Bebek Merve neden diziden ayrıldı?

‘Kızım Maya’nın en çok sevdiği dizi, O yüzden teklif gelir gelmez kabul ettim’ diyen Aylin’in dizideki macerası 10 bölüm sürdü. Aylin’in rol yapamadığı ve dublajı da yetersiz bulunduğu için diziden çıkarıldığı öğrenildi.

Bez Bebek Selim Hangi dizilerde oynadı?

Cihan Şimşek

 • 4N1K Yeni Başlangıçlar. 2018. Sinan Yorulmaz.
 • Hanım Köylü 2016.
 • Bir Yastıkta. 2013.
 • MedCezir. 2013.
 • Beni Böyle Sev. 2012.
 • Bez Bebek. 2007.
 • Bez Bebek ilayda kim?

  İlayda Akdoğan 21 Temmuz 1998’de İstanbul’da doğdu. Kariyerine 2004 yılında altı yaşında En İyi Arkadaşım adlı bir çocuk şovunda yer alarak başladı ve Seda karakterini canlandırdı. 2005 yılında Afacanlar Kampı dizisinde yer aldı. 2007 yılında Bez Bebek dizisinde rol aldı ve Gülay karakterini canlandırdı.

  Bez Bebek dizisi nerede çekiliyor?

  Bez Bebek (dizi)

  Bez Bebek
  Bölüm sayısı 101 (bölümleri listesi)
  Yapım
  Yapımcı Nilgün Sağyaşar
  Mekân İstanbul