Bez Bebek Hakan Kim?

Bez Bebek Hakan kimdir, gerçek adı nedir? Alpay Kemal Atalan 9 Ocak 1978 tarihinde Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde dünyaya geldi. Orta öğrenimini Ankara TED Koleji’nde bitirdi.

Hakan’ın gerçek adı ne?

Ozan Çobanoğlu’nun canlandırdığı Hakan karakteri hakkında bilgiler araştırılıyor.

Bez Bebek Hakan ne zaman öldü?

Nana’nın büyük aşkı, Yağmur ve Emre’nin babası Hakan karakterini canlandıran ünlü balet Tan Sağtürk, 69. bölümde diziden ayrılmıştı.

Bez Bebek özge kim?

Sibel Kasapoğlu, 01 Ocak 1998 doğumlu. 18 yaşında olan oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda okuyor. Bez Bebek dizisinde Özge rolüyle tanıdığımız Sibel Kasapoğlu, en son olarak 2008 yılında Yaban Gülü dizinde ekranlara geldi.

Bez Bebek oyuncuları kim öldü?

Bakalım bir zamanların en çok izlenen çocuk dizisi olan Bez Bebek’in oyuncuları nasıl değişmiş? ** Dizide Makbule karakterini canlandıran Sevinç Aktansel ve Kulina karakterini canlandıran Oya Aydoğan hayatlarını kaybetti maalesef. İki usta oyuncu da nurlar içinde uyusun, özlemle anıyoruz.

Bez Bebek dizisinin çekildiği ev nerede?

Bez Bebek (dizi)

Bez Bebek
Bölüm sayısı 101 (bölümleri listesi)
Yapım
Yapımcı Nilgün Sağyaşar
Mekân İstanbul

Kasaba Doktoru Hakan kim?

Kasaba Doktoru dizisinin oyuncuları arasında Ozan Akbaba yer alıyor. Ozan Akbaba dizide Hakan’ı canlandırıyor.

You might be interested:  Bebek E Nasıl Gidilir?

Hakan Gerçek nereli?

Hakan Gerçek (d. 5 Mart 1964, Eskişehir), Türk tiyatro, sinema filmi, seslendirme sanatçısı ve TV dizileri oyuncusu ve tiyatro yönetmenidir.

Bez Bebek Hakan oldu mu?

Dizinin yapımcısı Nilgün Sağyaşar, yönetmeni ise Serpil Kurtça’dır. Üçüncü sezonda Hakan karakteri değişmiş ve Tan Sağtürk’ün yerine Alpay Atalan geçmiştir. 3 sezondan oluşan dizi 2 Nisan 2010 tarihinde yayımlanan 101. bölümüyle final yaparak sona erdi.

Tan Sağtürk Bez Bebek dizisinden neden ayrıldı?

Sağtürk, ayrılma kararının kendisine ait olduğunu belirterek şöyle konuştu: ‘Çok keyif alabileceğimi düşündüm içinde. İyi bir ekip kuruldu ve fenomen hale geldi dizi Fakat 3. sezona giriyorlardı artık. Ben iznimi isteyeceğimi söyledim.

Sevinç Aktansel neden öldü?

Eğitimini Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Yüksek bölümü’nde tamamladı. Şehnaz Tango, İlişkiler, Küçük Besleme ve Bez Bebek gibi dizilerde oynadı. Yakalandığı amyotrofik lateral skleroz hastalığı nedeniyle 25 Ağustos 2011 tarihinde tedavi gördüğü bakım evinde öldü.

Bez Bebek özgeye ne oldu?

Bez Bebek dizisinde Özge rolüyle tanıdığımız Sibel Kasapoğlu, en son olarak 2008 yılında Yaban Gülü dizinde ekranlara geldi. Şu an ekranlarda görünmeyen genç oyuncu üniversite eğitimine devam ediyor.

Bez Bebek Zeynep neden diziden ayrıldı?

‘Kızım Maya’nın en çok sevdiği dizi, O yüzden teklif gelir gelmez kabul ettim’ diyen Aylin’in dizideki macerası 10 bölüm sürdü. Aylin’in rol yapamadığı ve dublajı da yetersiz bulunduğu için diziden çıkarıldığı öğrenildi.

Bez Bebek Tayfun Bey kimdir?

Yılmaz Gruda (Tayfun Bey) Hakan’ın babası, Yağmur ve Emre’nin dedesidir. Diziye sonradan dahil olmuştur. Eski bir kaptandır. Kulina’ya görür görmez âşık olmuştur.

Bez Bebek Nana kim?

Evrim Sülün Akın (d. 12 Haziran 1979, Ankara), Türk sinema, televizyon ve tiyatro oyuncusu ve sunucu.