Bez Bebek Ne Zaman Bitti?

Dizinin yapımcısı Nilgün Sağyaşar, yönetmeni ise Serpil Kurtça’dır. Üçüncü sezonda Hakan karakteri değişmiş ve Tan Sağtürk’ün yerine Alpay Atalan geçmiştir. 3 sezondan oluşan dizi 2 Nisan 2010 tarihinde yayımlanan 101. bölümüyle final yaparak sona erdi.

Bez Bebek ne zaman çıkıyor?

Başrollerini Evrim Akın, Oya Aydoğan ve Sevinç Aktansel gibi oyuncuların paylaştığı Bez Bebek, 1 Ağustos Çarşamba günü itibariyle hafta içi her gün a2 ekranlarında…

Bez Bebek son bölüm ne oldu?

Final bölümünde insan olup Hakan ile evlenmiştir. Karısını kaybetmiştir.

Nana gerçek kiminle evlendi?

NANA VE HAKAN EVLENDİ!

Bez Bebek Merve neden diziden ayrıldı?

‘Kızım Maya’nın en çok sevdiği dizi, O yüzden teklif gelir gelmez kabul ettim’ diyen Aylin’in dizideki macerası 10 bölüm sürdü. Aylin’in rol yapamadığı ve dublajı da yetersiz bulunduğu için diziden çıkarıldığı öğrenildi.

Bez Bebek neden yok?

Bez Bebek adlı dizide bakıcı Makbuş’u canlandıran Sevin Aktansel, son 1 yılda yakalandığı ALS hastalığı nedeniyle artık konuşamıyor.

Bez Bebek Öldü mü?

Flaş! ‘Bez Bebek’ dizisinin Makbule’si vefat etti! Usta tiyatro oyuncu Sevinç Aktansel (74) önceki gün uzun süredir mücadele ettiği hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti.

Bez Bebek Özge şimdi kaç yaşında?

Sibel Kasapoğlu, 01 Ocak 1998 doğumlu. 18 yaşında olan oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda okuyor. Bez Bebek dizisinde Özge rolüyle tanıdığımız Sibel Kasapoğlu, en son olarak 2008 yılında Yaban Gülü dizinde ekranlara geldi.

You might be interested:  Bim De Bebek Bezi Ne Kadar?

Bez Bebek Gorfo kim?

Bez Bebek’in Gorfo karakterini, seslendirme sanatçısı Deniz Salmaz seslendirmiştir. 1973 doğumlu Salman, tiyatroya Müjdat Gezen Kültür Ve Sanat Merkezi’nde aldığı tiyatro eğitimiyle başladı.

Bez Bebek Nana kaç yaşında?

Evrim Sülün Akın, 12 Haziran 1979 yılı Ankara doğumlu.

Bez Bebek 2 Hakan Kimdir?

Bez Bebek Hakan kimdir, gerçek adı nedir? Tan Sağtürk, Türkiye’nin önde gelen dans eğitmenlerinden biridir. Tan Sağtürk 14 Temmuz 1969 tarihinde İzmir’de doğdu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Yüksek Bale Bölümü mezunudur.

Bez Bebek te yağmurun adı ne?

Asena Keskinci, Bez Bebek dizisindeki Yağmur rolüyle hafızalara kazındı. Reyhan Asena Keskinci, son olarak Masumiyet dizisinde Hande rolünü canlandırmıştı.

Bez Bebek emre şimdi kaç yaşında?

Televizyon ve sinema dünyasının başarılı çocuk oyuncularından olan Ege Tanman, 28 Kasım 1998’de Bursa’da dünyaya geldi.

Yeliz Tektaş kimdir?

Yeliz Tektaş 03.07.1992 doğumlu olan Yeliz Tektaş, aynı zamanda üniversite öğrencisi. İstanbul’da ailesiyle yaşayan Yeliz Tektaş bir süre modellik yaptıktan sonra organizasyon işine girdi. Hayatının daha düzenli olmasını istediği için bir şirkette genel müdür asistanı olarak çalışmaya başladı.