Bez Bebek Nerede Çekildi?

Bez Bebek (dizi)

Bez Bebek
Yapımcı Nilgün Sağyaşar
Mekân İstanbul
Gösterim süresi 80 dakika
Yapım şirketi Focus Film

Bez Bebek Evi Nerede?

Bekçika’da bulunan Rag Doll House, Delmulle Delmulle Architecten tarafından tasarlandı. Evlerine isim vermeyi seven bir mahallede konumlanan ev, farklı ve tutarsız malzemelerin bir araya gelerek tutarlı bir birlik oluşturduğu doldurulmuş bir oyuncak bebek olan “Bez Bebek” ismini almış.

Bez Bebek Filmi ne zaman çekildi?

Bez Bebek, 20 Eylül 2007 tarihinde FOX’ta yayına başlayan Türk yapımı fantastik, komedi ve çocuk türündeki televizyon dizisidir. Dizinin yapımcısı Nilgün Sağyaşar, yönetmeni ise Serpil Kurtça’dır. Üçüncü sezonda Hakan karakteri değişmiş ve Tan Sağtürk’ün yerine Alpay Atalan geçmiştir.

Bez Bebek Merve neden diziden ayrıldı?

‘Kızım Maya’nın en çok sevdiği dizi, O yüzden teklif gelir gelmez kabul ettim’ diyen Aylin’in dizideki macerası 10 bölüm sürdü. Aylin’in rol yapamadığı ve dublajı da yetersiz bulunduğu için diziden çıkarıldığı öğrenildi.

Bez Bebek Gorfo kim?

Bez Bebek’in Gorfo karakterini, seslendirme sanatçısı Deniz Salmaz seslendirmiştir. 1973 doğumlu Salman, tiyatroya Müjdat Gezen Kültür Ve Sanat Merkezi’nde aldığı tiyatro eğitimiyle başladı.

You might be interested:  Bebek Irmiği Nerede Satılır?

Bez Bebek son bölüm ne oldu?

NANA VE HAKAN EVLENDİ! – Bez Bebek 101. Bölüm (FİNAL) – YouTube.

Selena dizisi nerede çekiliyor?

Stalós’ta, Stalos Plajı’na 550 metre, Agia Marina Plajı’na ise yaklaşık 1 km uzaklıkta yer alan Villa Selena, sezonluk açık yüzme havuzu ve klima sunmaktadır.

Sevinç Aktansel neden öldü?

Eğitimini Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Yüksek bölümü’nde tamamladı. Şehnaz Tango, İlişkiler, Küçük Besleme ve Bez Bebek gibi dizilerde oynadı. Yakalandığı amyotrofik lateral skleroz hastalığı nedeniyle 25 Ağustos 2011 tarihinde tedavi gördüğü bakım evinde öldü.

Makbuş kaç yaşında?

Amyotrofik Lateral Skleroz (ALS) hastalığı nedeniyle Kadıköy’de bir bakımevinde kalan Sevinç Aktansel, 25 Ağustos 2011 tarihinde İstanbul, Kadıköy’de 74 yaşında ölmüştür.

Nana daki Emre kaç yaşında?

EGE TANMAN ADETA BAŞKA BİRİ OLDU

26 Şubat 1998 doğumlu 24 yaşındaki Ege Tanman’ın son hali görenleri şaşırttı.

Bez Bebek özgeye ne oldu?

Bez Bebek dizisinde Özge rolüyle tanıdığımız Sibel Kasapoğlu, en son olarak 2008 yılında Yaban Gülü dizinde ekranlara geldi. Şu an ekranlarda görünmeyen genç oyuncu üniversite eğitimine devam ediyor.

Bez Bebek te yağmurun adı ne?

Asena Keskinci, Bez Bebek dizisindeki Yağmur rolüyle hafızalara kazındı. Reyhan Asena Keskinci, son olarak Masumiyet dizisinde Hande rolünü canlandırmıştı.

Bez Bebek Tan Sağtürk kaçıncı bölümde ayrıldı?

CNNTURK’te Fatih Türkmenoğlu’nun sunduğu bayram için özel olarak hazırlanan ‘İyi ki Varsın’ programına balerin Hülya Aksular ile birlikte Tan Sağtürk konuk oldu. Evrim Akın ve Oya Aydoğan ile birlikte ‘Bez Bebek’ dizisinde 2 sezon yer alan Tan Sağtürk, dizinin 3. sezonunda ayrılmıştı.

Yeliz Tektaş kimdir?

Yeliz Tektaş 03.07.1992 doğumlu olan Yeliz Tektaş, aynı zamanda üniversite öğrencisi. İstanbul’da ailesiyle yaşayan Yeliz Tektaş bir süre modellik yaptıktan sonra organizasyon işine girdi. Hayatının daha düzenli olmasını istediği için bir şirkette genel müdür asistanı olarak çalışmaya başladı.

You might be interested:  Yeni Doğan Bebek Nasıl Bakılır?

Bez Bebek teki Hakan Kimdir?

Bez Bebek dizisinin 72. bölümünden sonra ise Alpay Kemal Atalan, Hakan karakterini canlandırmıştı. Ünlü oyuncu; Avrupa Yakası, Genco, Doktorlar ve Tek Yürek gibi başarılı yapımlarda da yer almıştı.

Bez Bebek Özge şimdi kaç yaşında?

Sibel Kasapoğlu, 01 Ocak 1998 doğumlu. 18 yaşında olan oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda okuyor. Bez Bebek dizisinde Özge rolüyle tanıdığımız Sibel Kasapoğlu, en son olarak 2008 yılında Yaban Gülü dizinde ekranlara geldi.

Yeliz Tektaş kimdir?

Yeliz Tektaş 03.07.1992 doğumlu olan Yeliz Tektaş, aynı zamanda üniversite öğrencisi. İstanbul’da ailesiyle yaşayan Yeliz Tektaş bir süre modellik yaptıktan sonra organizasyon işine girdi. Hayatının daha düzenli olmasını istediği için bir şirkette genel müdür asistanı olarak çalışmaya başladı.

Bez Bebek Nana kaç yaşında?

Evrim Sülün Akın, 12 Haziran 1979 yılı Ankara doğumlu.

Bez Bebek teki yağmur şu an kaç yaşında?

Ünlü oyuncu Asena Keskinci, 20 Eylül 2001 tarihinde dünyaya geldi.