E-Bebek Hediye Çeki Nasıl Alınır?

Hediye Çeki (İndirim Çekleri) ebebek’te yapacağınız alışverişlerde uygulanan kampanyalarda kazandığınız çekler ‘hediye çeki’ adıyla üretilir. Bu çeklere ait kodların internet sitemizde sepet sayfasında kullanılması, mağazalarımızda ise kasalarda kasiyerlere teslim edilmesi gereklidir.

Ebebek hediye çeki nasıl kazanılır?

ebebek hediye çeki: 50TL

Ebebek online alışveriş sitesindeki her 200TL’lik alışverişinizde 50TL değerinde hediye çeki kazanıyorsunuz! Yani 400’de 100TL, 600’de 150TL, 800’de 200TL’lik çekler sizleri bekliyor.

E bebek hediye çeki var mı?

Hediye Çekleri alt limit olmaksızın tüm alışverişlerde kullanılabilir. (Mamalarda, bebek bezlerinde, stokke markalı ürünlerde, HelloBaby beyaz bodylerde ve HelloBaby montlarda kullanılabilir.) Kazanılan Hediye Çeklerinizi “Bana Özel”in altında “Çekler&Kuponlar” alanında görüntüleyebilirsiniz.

E bebek hediye kartı kaç TL?

Bu Sevimli Hediye Kutumuzun İçinde;

Seçiminize göre 100 TL veya 250 TL veya 500 TL veya 750 TL veya 1000 TL tutarında hediye kartı, Sevdiklerinizin minikleriyle mutlu anılarını saklayabilecekleri hediye kutusu, Sevdiklerinize içten dileklerinizi yazabileceğiniz not kartı bulunmaktadır.

E bebek online hediye çeki nasıl kullanılır?

Hediye Çekleri Nasıl Kullanılır? Hediye Çekinizi hem ebebek.com da hem de ebebek Mağazalarında kullanabilirsiniz. Hediye Çekleri alt limit olmaksızın tüm alışverişlerde kullanılabilir. (Mamalarda, bebek bezlerinde, stokke markalı ürünlerde kullanılabilir.)

You might be interested:  8 Aylık Bebek Kahvaltısı Nasıl Hazırlanır?

Ebebek indirimleri mağazada geçerli mi?

Kampanyalar belirtilen tarihlerde ebebek.com ve ebebek mağazalarında geçerlidir. Ürünler stoklarla sınırlıdır. Başka bir kampanya ve promosyon ile birleştirilemez.

Ebebek hangi aylarda indirim yapıyor?

Bebek alışverişinde anne-babaların öncelikli adresi ebebek; birbirinden cazip kampanyaları ile de adından söz ettiriyor. Şubat ayını heyecanla beklenen bir ay haline dönüştüren geleneksel indirim günleri kapsamında 28 gün boyunca her gün farklı bir ürün ailesi ve markada yüzde 28 indirim fırsatı bebeveynleri bekliyor.

Ebebek hediye kartı bakiye sorgulama nasıl yapılır?

Kart arka yüzündeki numarayı sepetim sayfasındaki Promosyon kodu alanına yazarak kartınızdaki bakiyeyi kullanabilirsiniz. Hediye Kartlarında iade ve değişim yapılmamaktadır. ebebek Hediye Kartları düzenlenme tarihinden itibaren 2 yıl geçerlidir.

E bebekte neler indirimde?

Seçili Tekstil Ürünlerinde Kaçırılmayacak Fırsatlar! Tüm Bebek Mayolarında Net %30 indirim! Seçili Bebek Şapkalarında Net %40 indirim! Seçili Anne Bebek Bakım Çantalarında Net %40 indirim!

E bebek indirimi ne zaman 2021?

Türkiye’nin ilk ve en büyük anne-bebek ürünlerini bir arada sunan Anne-Bebek mağazası ve online alışveriş sitesi Ebebek, 11 – 19 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerli olacak ‘Yükselen İndirim Günleri’ kampanyasında her gün farklı ürün ve kategoride binlerce üründe yükselen indirimler uygulanacak.

E bebek üyelik ne işe yarar?

Genellikle kullanılan tüm kartlara taksit imkanı ve kredi kartınızda biriken puanlar ile ödeme imkanı sunar. Anne ilgisi uzman bilgisi: ebebek’in felsefesi ‘bebekoloji’dir.

6 aylık bebeğe ne hediye alınır?

Örneğin; 6 aylık ise 1 yaş bebek hediyelikleri çeşitlerine göz atmanız doğru olur. Temel ihtiyaçlar biberon, emzik ve giysilerdir.

Yeni bebeği olana ne hediye alınır?

Bebek Görmeye Giderken Alınacak Hediyeler – 15 Hediye Fikri

 • Aylık Fotoğraf Çekim Battaniyesi.
 • Yeni Doğan Bebeğe Esprili Yastık.
 • Yeni Doğan Bebek Battaniyesi.
 • Kişiye Özel Bebek Gece Lambası
 • 3’lü Aile Tişört Bebek Body Kombini.
 • Fotoğraflı Bebek Odası Kapı Süsü
 • Yeni Anneye Ahşap Fotoğraf Kutusu.
 • You might be interested:  3 Gebelikte Bebek Hareketleri Ne Zaman Hissedilir?

  Ebebek Bebeveyn kulübü nasıl kullanılır?

  e-bebek; Bebeveyn Kulübü ile ailelere özel uygulamalarına bir yenisini daha ekledi. Yeni üye kazandırdıkça, yapılan alışverişlerden ekstra para puan kazanan kulüp üyeleri, bu uygulama kapsamında biriktirdikleri puanları diledikleri gibi harcayabiliyorlar.

  E bebek Kargo ne zaman bedava?

  Toplam sepet tutarı 300 TL ve üzerindeki siparişler için kargo ücretsizdir.

  Joker hediye çeki nasıl kullanılır?

  Hediye çeki veya indirim kuponları nasıl kullanılır? İndirim kodu ve Joker puanlarınızı kullanarak sipariş vermek isterseniz, sepetim kısmında yer alan İndirim kodu, Joker puan bölümünden ekleyebilirsiniz. – Joker puan ve İndirim Kodu aynı anda kullanılamamaktadır.