E Bebek Hediye Çeki Nasıl Kullanılır?

ebebek’te yapacağınız alışverişlerde uygulanan kampanyalarda kazandığınız çekler ‘hediye çeki’ adıyla üretilir. Bu çeklere ait kodların internet sitemizde sepet sayfasında kullanılması, mağazalarımızda ise kasalarda kasiyerlere teslim edilmesi gereklidir.
Hediye Çekleri Nasıl Kullanılır? Hediye Çekinizi hem ebebek.com da hem de ebebek Mağazalarında kullanabilirsiniz. Hediye Çekleri alt limit olmaksızın tüm alışverişlerde kullanılabilir. (Mamalarda, bebek bezlerinde, stokke markalı ürünlerde, HelloBaby beyaz bodylerde ve HelloBaby montlarda kullanılabilir.)
E bebek hediye çeki nasıl kullanılır? Sitemizde bulduğunuz e bebek hediye çeki ve indirim kodu kuponlarını online mağazadan yapacağınız alışverişlerde sepet aşamasında hediye çeki kullan kutucuğuna girerek kullanabilirsiniz. E bebek indirim kodu çalışmıyor e bebek indirim kodu çalışmıyor ise buna bir kaç şey sebep olabilir.

E bebek hediye kartı nasıl kullanılır?

Hediye Kartları sadece satın almak istediğiniz ürünler için kullanılabilir. Nakit olarak kullanılamaz ve paraya çevrilemez. Kart arka yüzündeki numarayı sepetim sayfasındaki Promosyon kodu alanına yazarak kartınızdaki bakiyeyi kullanabilirsiniz. Hediye Kartlarında iade ve değişim yapılmamaktadır.

E bebek hediye çeki mağazadan alınır mı?

İlk Hediyem ebebekten alınır!

ebebek ‘İlk Hediyem’ kartları ile yakınlarınıza ve sevdiklerinize; doğum günü hediyesi olarak gönderebileceğiniz ‘İlk Hediyem’ kartları kolay kullanımı ve eğlenceli tasarımı ile hem mağazalarımızda hem de ebebek.com’da kullanıma hazır şekilde geniş seçenekler sunuyor!

You might be interested:  Bebek En Geç Ne Zaman Aldırılır?

E bebekte bonus nasıl kullanılır?

Bonus kullanımlarıyla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce EVET EBEBEK yazıp, bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermeli veya Bonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.

E bebek hediye kartı kaç TL?

Bu Sevimli Hediye Kutumuzun İçinde;

Seçiminize göre 100 TL veya 250 TL veya 500 TL veya 750 TL veya 1000 TL tutarında hediye kartı, Sevdiklerinizin minikleriyle mutlu anılarını saklayabilecekleri hediye kutusu, Sevdiklerinize içten dileklerinizi yazabileceğiniz not kartı bulunmaktadır.

Joker hediye çeki nasıl kullanılır?

Hediye çeki veya indirim kuponları nasıl kullanılır? İndirim kodu ve Joker puanlarınızı kullanarak sipariş vermek isterseniz, sepetim kısmında yer alan İndirim kodu, Joker puan bölümünden ekleyebilirsiniz. – Joker puan ve İndirim Kodu aynı anda kullanılamamaktadır.

E bebek indirim kodu nasıl kullanılır?

Ebebek İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

  1. Siparişinize uygun kuponu cihazınıza kopyalamak.
  2. Ürünleri sepete attıktan sonra o sayfaya gidip, kupon kutucuğuna cihazınızdaki kodu yapıştırmak.
  3. Kuponu uygulayıp ödemeyi tamamlamak.

E bebek internetten alınan ürün mağazadan değişir mi?

Arzu ederseniz, ebebek.com’dan aldığınız ayıplı olmayan ürünü doğrudan ebebek mağazalarına götürerek iade edebilir (ebebek alışveriş çeki, kullanım hakkı yolu ile) ya da değişim yapabilirsiniz.

Boyner Hediye Çeki internetten alınır mı?

GİFT CARD ÖZELLİKLERİ VE KULLANIM KOŞULLARI. Outlet mağazaları hariç tüm Boyner ve YKM mağazalarında geçerlidir. · Boyner.com.tr’de online alışverişte geçerlidir. · Tüm ürün gruplarında geçerlidir.

Bonus puan nasıl kullanılır?

Üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerde ödeme adımına geldiğinizde kasada görevli kişiye alışverişinizi Bonus’la ödemek istediğinizi belirterek pos cihazına şifrenizi Bonus kullanımı için girmeniz gerekiyor. Dilerseniz alışverişin bir kısmı, dilerseniz alışverişin tamamını Bonus’la ödeyebiliyorsunuz.

You might be interested:  1 Yaş Bebek Ne Kadar Su Içmeli?

Kredi kartı puanları nasıl kullanılır?

Kredi Kartı Puanı ile Alışveriş

  1. Kredi kartınızda biriken puanları alışverişlerinizde kullanabilmek için, alışveriş yaptığınız iş yerinde kullandığınız bankaya ait pos cihazın bulunması gerekiyor.
  2. Bankanın anlaşmalı olduğu bir üye iş yerinden, biriken puanlarınızı kullanabilirsiniz.

Ebebek hangi banka?

Alışverişlerinizde Akbank, Finansbank, Halkbank, Yapı ve Kredi Bankası ve Ziraat Bankası banka kartlarını (Debit Card) kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Banka kartı ile yapılan ödemelerinizi Üç Boyutlu Güvenlik Sistemi (3D Secure) ile güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

E bebek büyük indirim ne zaman?

Her Perşembeden Pazara 4 Gün Boyunca İNDİRİM! mağazaları ve ebebek.com’da!

Ebebek indirimleri mağazada geçerli mi?

Kampanyalar belirtilen tarihlerde ebebek.com ve ebebek mağazalarında geçerlidir. Ürünler stoklarla sınırlıdır. Başka bir kampanya ve promosyon ile birleştirilemez.

E bebek üyelik ne işe yarar?

Genellikle kullanılan tüm kartlara taksit imkanı ve kredi kartınızda biriken puanlar ile ödeme imkanı sunar. Anne ilgisi uzman bilgisi: ebebek’in felsefesi ‘bebekoloji’dir.