E Bebek Sahibi Kim?

Yeni bebeği olmuş bir baba olan Halil Erdoğmuş’un bebek bakımıyla ilgili bilgi edinme ihtiyacına istinaden kurduğu bebek.com, 2001 yılından itibaren anne-babalara ve anne baba adaylarına hizmet vermeye devam ediyor.
E Bebek Sahibi Kimdir? ebebek kurucu sahibi Halil Erdoğmuş’tur. Halil Erdoğmuş bir kısım hisselerini topbaş ailesine devretmiştir. e-bebek.com, 2 Aralık 2011’de olağanüstü genel kurula gitti ve Erdoğmuş hisselerinin yarısını Topbaş Ailesi’ne devretti.

Halil Erdoğmuş kim?

Halil Erdoğmuş,1969 yılında Uşak’ta doğdu. İlk ve ortaöğrenimini burada tamamlayıp üniversite için İstanbul’a geldi. 1991 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat bölümünden mezun oldu. Aynı yıl Türk Mitsui Bank’ta Operasyon bölümünde kariyerine başladı. 1992 yılında Uşak’ta aile şirketinde görev aldı.

E-bebek hangi gruba ait?

Bebek ihtiyaçları sitesi e-bebek.com’un yüzde 50’si Topbaş Ailesi’ne geçti. Bebek ihtiyaçlarına dönük online mağaza olan e-bebek.com’un yüzde 40’ı satılırken sermaye artırımı ile Topbaş Ailesi’nin payı yüzde 50 oldu.

Ebebek sahibi nereli?

1969 yılında Uşak’ta doğdum. İstanbul Üniversitesi İktisat bölümünden mezun oldum ve sonraki yıllarda aynı üniversitede Uluslararası İşletme dalında yüksek lisans eğitimini tamamladım. 1991 yılında Türk Mitsui Bank Operasyon Bölümünde profesyonel iş hayatına atıldım.

E-bebek satıldı mı?

Bir süre önce e-bebek.com’un bir yatırım aldığı bilgisine ulaşmıştık ve yatırımın gerçekleştiğini teyit etmiş bulunuyoruz. E-bebek hisselerindeki değişimler şu anda şirket hisselerinin yarısının satıldığını gösteriyor.

You might be interested:  Yeni Bebek Doğunca Ne Denir?

E bebek Genel Müdürü kim?

Halil Erdogmus – General Manager – ebebek | LinkedIn.

Anadolu otobüs firması sahibi kimdir?

Anadolu Ulaşım A.Ş., 4 Haziran 2003 tarihinde Orhan Erdoğmuş tarafından kurulan şehirlerarası otobüs şirketi. Türü anonim şirkettir.

E bebek nasıl kuruldu?

ebebek’in kuruluş hikâyesi; 2000’li yılların başlarına dayanıyor. Öncelikle ailelere rehberlik edebilmek amacıyla bir içerik sitesi olarak bebek.com sitesini; 2001 yılının Eylül ayında da anne– babaların ve bebeklerin her türlü ihtiyacını bir arada bulabilecekleri ebebek e-ticaret sitesini kurduk.

E bebek Türkiyede kaç şubesi var?

2001 yılında e-ticaret sitesi ile başladığı tecrübesini 2003 yılı başında fiziki mağazacılığa taşıyan ebebek; ebebek.com internet satış sitesi ve 56 ildeki 174 mağazasıyla anne-babalara hizmet vermeye devam ediyor.

E bebek Kurumsal mı?

KVKK. EBEBEK MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ ebebek isimli markasıyla online ve fiziki mağazaları ile hizmet veren bir parekende şirketidir.

Neden e bebek?

ebebek’te seçkin markalar ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler bulunur. ebebek, satış sonrası süreçte de memnuniyete özen gösterir ; kusurlu ürünlerde değişim ya da iade imkanı sunar, kargo sorunlarında hızlı çözüm sağlar. Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi ebebek tarafından temin edilmektedir.

E bebek hangi ülkelerde var?

Bebek giyiminden, bebek bakım ürünlerine; ıslak mendillerden, beslenme ürünlerine kadar anne ve bebeğin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı misyon edinen ebebek.com’un Türkiye dışında hizmet vereceği ülkeler ABD, İngiltere, Almanya, Fransa, İspanya, İtalya, Belçika, İsviçre, Danimarka, Hollanda ve Azerbaycan oldu.

E bebek ne kadara satıldı?

Piyasadaki fiyat tahmini 30 milyon dolarların üzerine karşılık geliyor.

Baby Plus EBebek markası mı?

sadece ebebek mağazalarında satılan f/p oranı gayet yüksek uygun fiyatlı bebek ürünleri üreten bir firma. zannediyorum zaten bir ebebek markası. başka bir yerde satılmıyor çünkü.

You might be interested:  6 Aylık Bebek Öksürüğü Nasıl Geçer?

E bebek de neler var?

  • Anne Baba Eğitim Kitapları
  • Bebek Oyun Halıları
  • Fonksiyonlu Peluş Oyuncaklar.
  • Bebek Boya Kalemleri.
  • Bebek Boyama Kitabı
  • Diş Kaşıyıcılar.
  • Bebek Sallanan Oyuncaklar.
  • Bebek Yürüme Yardımcıları