E Bebek Şubat Indirimleri 2021 Ne Zaman?

Ebebek 2021 Şubat Kampanyaları: Ebebek sitesi bilindiği gibi her senenin şubat ayında pek çok farklı üründe %28 oranında indirim sağlıyor. Şubat indirim günleri olarak geleneksel hale gelen bu indirimler her gün farklı markalar ve ürünlerde karşımıza geliyor.

Ebebek Şubat indirimleri 2022 ne zaman?

(14 – 20 Şubat 2022) Tüm Banyo ve Tuvalet Ürünlerinde Net %28 İndirim!

E bebek büyük indirim ne zaman?

Her Perşembeden Pazara 4 Gün Boyunca İNDİRİM! mağazaları ve ebebek.com’da!

E bebek indirimleri hangi ay?

Türkiye’nin ilk ve en büyük anne-bebek ürünlerini bir arada sunan Anne-Bebek mağazası ve online alışveriş sitesi E-Bebek, Geleneksel hale getirdiği Şubat ayına özel her gün farklı ürünlerde özel indirimler uyguluyor.

E bebekte neler indirimde?

Seçili Tekstil Ürünlerinde Kaçırılmayacak Fırsatlar! Tüm Bebek Mayolarında Net %30 indirim! Seçili Bebek Şapkalarında Net %40 indirim! Seçili Anne Bebek Bakım Çantalarında Net %40 indirim!

Ebebek indirimleri mağazada geçerli mi?

Kampanyalar belirtilen tarihlerde ebebek.com ve ebebek mağazalarında geçerlidir. Ürünler stoklarla sınırlıdır. Başka bir kampanya ve promosyon ile birleştirilemez.

Ebebek mağazalarında neler var?

 • Yürüteçler.
 • Portbebe.
 • Mama Sandalyesi.
 • Park Yatak.
 • Baston Bebek Arabaları
 • Tek Arabalar.
 • Travel Sistem.
 • Kangurular.
 • E bebek indirim günleri 2021 ne zaman?

  Türkiye’nin ilk ve en büyük anne-bebek ürünlerini bir arada sunan Anne-Bebek mağazası ve online alışveriş sitesi Ebebek, 11 – 19 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerli olacak ‘Yükselen İndirim Günleri’ kampanyasında her gün farklı ürün ve kategoride binlerce üründe yükselen indirimler uygulanacak.

  You might be interested:  Bebek Pişik Nasıl Geçer?

  E bebek indirim kodu nasıl kullanılır?

  ebebek indirim kodu: %10

  Seçili ürünlerde geçerli bu ebebek indirim kodu alışverişleri %10 ucuzlatır! Kodu kopyaladıktan sonra sepet sayfasına giderek orada yer alan kupon kutusuna yapıştırmalısınız. Kuponun geçerlilik süresi

  E bebek kaç lira üzeri kargo bedava?

  Kargo Ücretleri

  Toplam sepet tutarı 350 TL altındaki siparişler için kargo bedeli 9,99 TL’dir. Toplam sepet tutarı 350 TL ve üzerindeki siparişler için kargo ücretsizdir.

  E bebek hediye kartı kaç TL?

  Bu Sevimli Hediye Kutumuzun İçinde;

  Seçiminize göre 100 TL veya 250 TL veya 500 TL veya 750 TL veya 1000 TL tutarında hediye kartı, Sevdiklerinizin minikleriyle mutlu anılarını saklayabilecekleri hediye kutusu, Sevdiklerinize içten dileklerinizi yazabileceğiniz not kartı bulunmaktadır.

  E bebek 50 TL hediye çeki nasıl kullanılır?

  Hediye Çekleri Nasıl Kullanılır? Hediye Çekinizi hem ebebek.com da hem de ebebek Mağazalarında kullanabilirsiniz. Hediye Çekleri alt limit olmaksızın tüm alışverişlerde kullanılabilir. (Mamalarda, bebek bezlerinde, stokke markalı ürünlerde, HelloBaby beyaz bodylerde ve HelloBaby montlarda kullanılabilir.)

  E bebek ne zaman kuruldu?

  Şirket 2011 yılında kuruldu. E-bebek.com ayda ortalama 1.4 milyon kez tıklanıyor. Şu anda Türkiye’de 19 mağazası bulunuyor.