Eymen Bebek Nasıl Öldü?

CANSIZ BEDENİ TANDIRDA BULUNDU. Polise çelişkili ifade veren Mine Durak, oğlunun sevgilisi tarafından dövülerek öldürüldüğünü iddia etti. Durak’ın gösterdiği yerde arama yapan polis, ağzı tuğlayla kapatılmış tandır çukurundaki poşette, elleri ve ayakları bağlı halde Eymen’in cansız bedenini buldu.

Eymen bebek kaç yaşında?

İzmir’de bir çukurda elleri bağlı şekilde ölü bulunan 5 yaşındaki Eymen bebeğin istismara uğradığı görüntülerin yer aldığı telefonun incelemesi sona erdi. Telefondan çıkanlar kan dondururken, annesi ile sevgilisinin Eymen bebeği başka erkeklere de sattığı belirlendi.

Eymen bebek öldü mü?

Durak’ın gösterdiği yerde arama yapan polis, ağzı tuğlayla kapatılmış tandır çukurundaki poşette, Eymen’in elleri ve ayakları bağlı cansız bedenini buldu. Eymen’in cesedi, otopsi ve DNA testi için İzmir Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.

Eymen bebek babası kimdir?

Bebeği ilk kez kucağına almanın mutluluğunu yaşayan baba Ziya Sütçü, “Çok mutluyum.

Hanife Hemşire neden tutuklandı?

Hemşire olan Hanife Yılmaz ise, jandarmadaki ifadesinin ardından bugün adliyeye sevk edildi. Savcılıktaki ifadesinin ardından nöbetçi mahkemeye çıkarılan Yılmaz, ‘taksirle ölüme neden olmak’ suçundan tutuklandı.

Eymen ismi ne anlama gelir?

Eymen ismi anlamı daha uğurlu, çok talihli, hayırlı, kutlu olarak bilinmektedir. Erkek bebek ismi olarak Eymen adı kullanılabilir.