Hangi Bebek Arabası?

1. Yoyko Bebek Arabası Yoyko 360° dönebilen travel sistem bebek arabası orijinal 1. sınıf alüminyumdan üretilen bir ürün. Çocuğunun doğumundan itibaren 25 kg olana kadar kullanabilirsin.

En iyi bebek arabası hangisi?

En İyi Bebek Arabası Listesi

Sıra Model neoldu Puanı
1 Kraft Time X 10/9,9
2 Mima Zigi 10/9,8
3 Quinny Zapp Flex 10/9,6
4 Maxi-Cosi Gia 10/9,8

Kullanışlı bebek arabası nasıl olmalı?

Bebek Arabası Seçim Kriterleri

 1. 1- Marka bağımlısı olmayın.
 2. 2- Travel sistem olan arabaları tercih edin.
 3. 3- Çift yönlü kullanıma aldanmayın.
 4. 4- Tank kadar sağlam olması gerekmiyor.
 5. 5- Nasılsa ileride baston puset alırız diye düşünmeyin.
 6. 6- Büyük tekerlekli arabaları tercih edin.
 7. 7- Tek elle katlanabilirliğe dikkat edin.

Bebek arabasında hangi markayı tavsiye edersiniz?

Yoyko, Casual Cadillac, Wellgro, Kraft ve Chicco Trio gibi markaların bebek arabası modelleri annelerin en çok tercih ettiği ve en beğendikleri ürünlerin başında geliyor.

Yenidoğan bebek bebek arabasına bindirilir mi?

Doğumdan İtibaren Kullanılabilir Olması:

Bunun için yeni doğan bebeğinizi rahatlıkla taşıyabilecek, onun hassas vücuduna uygun, tamamen yatık pozisyona getirilebilen ya da ana kucağı monte edilebilen bebek arabalarını tercih etmeniz gerekir.

You might be interested:  2 Yaş Bebek Kahvaltısı Nasıl Olmalı?

En iyi Puset hangisi?

En iyi bebek puseti listemizde bulunan Maxi-Cosi Pebble, aktif germe sistemi sayesinde tam güvenlik sağlıyor. Yine aynı şekilde koruyucu pedleriyle konfor ve güvenlik kazandıran ürün, makinede yıkanabiliyor olması sebebiyle kullanıcısına kolaylık sağlıyor.

Travel sistem Bebek Arabası kullanisli mı?

Travel sistem bebek arabası ürünleri, birbirinden kullanışlı özellikleriyle birçok ailenin tercihi olmaktadır. Doğumdan itibaren, bebek 15 kilograma ulaşana kadar kullanılabilen travel sistem bebek arabası modelleri, pratik kullanımı ve çok fonksiyonlu yapısıyla ailelere büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Cabin bebek arabası nedir?

Kraft Cabin Bebek Arabası Özellikleri; Katlandıktan sonraki ebatları uçakta el bagajı olarak kabul edilen ölçülerdedir. Kompakt tasarımı sayesinde katlandığında az yer kaplar ve çok rahat taşınır. Doğumdan itibaren kullanılabilir. Alüminyum gövdesi vardır.

Baston bebek arabası alırken nelere dikkat edilmeli?

Baston bebek arabasının en önemli özelliği, hafif olması. Özellikle bebeğin büyüdüğünde ve ağırlığı arttığında bu özellik daha da önemli olacak. Kolaylıkla kapanıp açılabilmesi ve rahatlıkla taşınabilmesi sayesinde kullanımı pratik. Satın almadan önce katlama mekanizmasının rahatlığına dikkat etmelisin.

Bebek arabasında amortisör ne işe yarar?

Amortisörlerin asıl görevi yayların salınımını azaltmak ve çukura düşüldüğünde ve bir tümsekten geçildiğinde defalarca yaylanarak lastiklerin yol tutuşunun azalması ve hakimiyetin kaybolmasını engellemektir. Amortisör küçük olmasına rağmen, çok etkili parçadır.

EN 1888 nedir?

EN “European Norm” (Avrupa Standardının) kısaltılmış halidir. 1888 ise bebek arabalarının genel kodudur. Bu standart ülkemizde TSEN 1888 koduyla uygulanmaktadır. TSEN 1888 standardı bebek arabalarının Avrupa standartlarına uygun olarak üretildiğini ve bebeklerin güvenliğinin sağlandığını gösteren bir belgedir.

Doona bebek arabası kaç yasina kadar kullanılır?

Tavsiye edilen kullanım ömrünü bulmak için lütfen Doona Bebek Arabası altındaki çıkartmaya bakın. Simple parenting üretim tarihinden itibaren 6 yıl sonra ürünü kullanmayı bırakmanızı önermektedir.

You might be interested:  Yeni Dogan Bebek Grip Olursa Ne Yapmali?

Hangi ikiz bebek arabası daha kullanışlı?

Anneler Arasında Popüler En İyi 10 İkiz Bebek Arabası

 • Prego 2074 Monart.
 • Kraft Wow İkiz Jogger.
 • Baby Hope İkiz Bebek Arabası
 • Chicco Echo Twin İkiz Baston Bebek Arabası
 • Maxi Cosi Dana for 2.
 • ABC Design Zoom İkiz Bebek Arabası
 • Sunny Baby 814 Sweety.
 • Bebekler ne zaman bebek arabasına biner?

  Bebek arabaları bebekler 3 yaşına geldikten sonra rahatlıkla kullanılabilir. Ancak daha erken dönemlerde de baston tipi bebek arabasına geçiş yapabilirsiniz. Bu noktada önemli bir unsura değinmek gerekiyor. Travel sistem bebek arabaları genellikle 5 noktadan emniyet kemeri ile bağlanabilir.

  Yeni doğan bebek arabada nasıl taşınır?

  Bebekler 1 yaşına kadar araba koltuğunda yüzü arkaya bakacak şekilde taşınmalıdırlar. 1 yaşından 4 yaşına kadar yüzü öne bakan araba koltuklarında seyahat edebilirler veya yüzü arkaya bakacak şekilde taşınmaya devam edilebilirler. Tepsi siperli modellerin, tepsilerini yolculuk esnasında çıkartmanızda fayda vardır.

  Yeni doğan bebek nasıl taşınır?

  – Sırt kavisi korunmalı: Yenidoğan bebeğinizi, herhangi bir taşıyıcı olmaksızın kucakladığınızda, bebeğiniz otomatik olarak cenin pozisyonu alır. Bu pozisyonda bacaklar, popo altında birleşir ve sırt C şeklini alır. Doğru taşıyıcıda da yenidoğan bebeğiniz işte bu pozisyonu korumalıdır.