Kristal Bebek Ne Demek?

İndigo çocuk ya da kristal çocuk nedir, kendi yaşıtlarına ve yaşına göre özel yetenekleri olan çocuklara verilen isimdir.

Kristal bebek nasıl anlaşılır?

KRİSTAL ÇOCUKLARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

 • Çoğunlukla 1995’te ve o yıldan sonra doğmuşlardır.
 • Yoğun, uzun ve dikkatli bakan iri gözleri vardır.
 • Mıknatıs gibi çeken manyetik kişiliklere sahiptirler.
 • Son derece sevecendirler.
 • Çoklukla geç konuşmaya başlarlar.
 • Kristal çocuklar kaç yaşında?

  Aşağı yukarı sıfır-yedi yaş arasındadırlar. İndigo’ların tersine, Kristal çocuklar çok mutlu ve sakin yaradılışlıdırlar. Duygusal olarak, genellikle çok sakin, iyi bebeklerdir ve annelerine çok sağlam bir şekilde bağlanacaklardır.

  Kristal indigo çocuğu ne demek?

  İndigo çocuk ya da kristal çocuk, bir Yeni Çağ teorisine göre özel, sıra dışı ve bazen doğaüstü özelliklere veya yeteneklere sahip olduğuna inanılan çocuklardan her birinin adıdır.

  Indigo Çocuklar kaç yaşında?

  İndigo çocuklar şu anda 7-25 yaşlar arasındalardır. Son derece duyarlı ve psişiklerdir. Farklı bir asalet duygusuyla doğarlar ve böyle davranırlar.

  Kristal kuşağı nedir?

  2000 yılından sonra doğan “Z Kuşağı” veya “Kristal Çocuklar” olarak da isimlendirilen, bilişimin içine doğmuş ve teknoloji ile son derece barışık, ancak son derece kırılgan olan bu kuşağı anlamakta güçlük çekmekteyiz. Henüz ne istediklerini, nasıl düşündüklerini anlayamıyoruz.

  Atakan indigo mu?

  Felsefe’ye yoğun ilgisi bulunan 10 yaşındaki Atakan’ın İndigo ve kristal çocuk olduğu iddia edildi. İşte, İndigo kristal çocukların özellikleri. İNDİGO ÇOCUKLARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR? 1- Onlar dünyaya bir asalet duygusuyla gelirler ve öyle davranırlar.

  You might be interested:  Patron Bebek 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?

  Indigo çocuklara nasıl davranılmalı?

  Bu çocuklara, yetişkin sorumlulukları vermeden, yetişkinlermiş ya da yaşıtlarınızmış gibi davranın. Onları büyüklük taslamadan ve küçümsemeden dinleyin, saygı gösterin. Eğer onları sevdiğinizi söyler, ama saygısızca davranırsanız, onlar size güvenmeyeceklerdir.

  Indigo Ruh ne demek?

  Yeni bir çağ insanı düşünün ki daha çocukluktan itibaren yüksek farkındalık, sezgi ve yetenek gösteriyor. Birçok yetişkinin henüz algılayamadığı bilince ve algıya sahip. Kastettiğimiz üstün zekalılık değil ama manevi olarak erişkin bir bilinç: Onlara İndigo Çocuklar deniyor.

  Kristal kişilik ne demek?

  İndigo çocuk ya da kristal çocuk, bir Yeni Çağ teorisine göre özel, sıra dışı ve bazen doğaüstü özelliklere veya yeteneklere sahip olduğuna inanılan çocuklardan her birinin adıdır.

  Indigo çocuklar ne zaman doğdu?

  INDIGOLAR (1950’li yılların sonlarından başlayarak – 1980 sonlarına kadar) 1950 ve 1960’lı yıllarda tek tük doğmaya başlayan indigolar, 1970’lerin sonları itibarıyla yoğun şekilde geldiler.

  Indigo nedir nasıl anlaşılır?

  İndigo çocuğu nasıl anlaşılır? İndigo çocuklar (Kristal Çocuklar) genel olarak, bir dizi yeni ve olağandışı psikolojik nitelik sergileyen ve genelde daha önce belgelenmemiş davranış biçimi gösteren bebek / çocuk olarak tanımlanır. Bu tür bebeklere dünyayı değiştirecek nitelikte çocuklar da denmektedir.

  Indigo genç ne demek?

  İndigo ya da kristal çocuk, IQ’su ortalama 130 civarında olan, yaşıtlarına göre üstün özellikleri olan çocuklara verilen isimdir. Çocuğun indigo çocuk olduğunun anlaşılması için tıbbi gözlem ve çeşitli testler gerekmektedir.

  11 indigo ne demek?

  11`ler idealisttir, misyonerdir, İndigo’dur. Sezgileri çok kuvvetlidir, insanlığı bir öteye taşımak için gönderilmiş özel ruhlardır. Evrenselcidirler, kişilerle uğraşmazlar. 9.Çakradan sonra bir aydınlanmaya sahiptir ama bu enerjiyi iyi değerlendirmelidir.