Müslüme Bebek Kim Öldürdü?

Müslüme Bebeği Kim Öldürdü? Müslüme bebeğin cansız bedeninin bulunduğu gün Jandarma ekipleri, anne Selvi, baba Mehmet, dede Hasan Yağal’ın aralarında bulunduğu aile fertleriyle birlikte 9 yakını gözaltına aldı. Anneanne Yağal, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Yörük kizini kim oldurdu?

Aile fertlerinden bir kişi tutuklandı Mersin’in Gülnar ilçesinde kaybolduktan 10 gün sonra cesedi bulunan Müslüme Yağal’ın (3) şüpheli sıfatıyla gözaltına alınıp, adliyeye sevk edilen 8 aile ferdinden dede Hasan Yağal, tutuklandı.

Müslüme Yağal nasıl öldü?

Kaybolmanın yaşandığı gece esen şiddetli rüzgarlar nedeniyle bölgede hissedilen sıcaklığın 11 dereceye düşmesini değerlendiren adli tıp uzmanı Ahmet Hilal, Yağal’ın bu koşullarda ’24 saat içinde hayatını kaybedeceğini’ belirtti.

Müslüme bebege ne oldu?

MÜSLÜME YAĞAL 10 KASIM’DA KAYBOLDU

Yörük kızı Müslüme için seferber olundu, tüm bölge didik didik arandı. Aramalar 10’uncu gününde sonuç verdi. Müslüme Yağal çadırlarından tam 7 KM uzakta bir alanda ölü olarak bulundu.

Müslümenin ölüm sebebi nedir?

Geçtiğimiz ay Mersin’de kaybolan ve 10 gün sonra cansız bedenine ulaşılan Müslüme Yağal ölümüyle Türkiye’yi yasa boğarken, ardından ise dedesi sanılan Hasan Yağal’ın biyolojik babası olduğu gerçeğinin ortaya çıkması ile infiale yol açmıştı.

Müslüme neden öldü Ekşi?

1- müslüme, muhtemelen ailesinin ihmali sonucu arazide kayboldu ve tüm aramalara rağmen 10 gün sonra bulunabildi. (kayıp ve arama süreci kasti uzatılmış bile olabilir) bu yaşta bir çocuğun bir gece bile dışarıda yalnız başına kalması çok büyük bir tehlike. ölüm sebebi yüksek ihtimalle hipotermi.

You might be interested:  Yeni Doğan Bebek Için Kimlik Nasıl Çıkarılır?

Yörük kızı kaç yaşında?

Oya İloğulları 1999 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Eskişehir Anadolu Üniversitesinde oyunculuk eğitimleri alan Oya İloğulları sektöre reklam filmlerinde yer alarak girdi. Oyunculuk hayatına Gönül Dağı dizisiyle giriyor.

Müslüme davası nasıl sonuçlandı?

Gülnar Cumhuriyet Başsavcılığı’na getirilen şüpheliler, soruşturmayı yürüten cumhuriyet savcısı tarafından olayla ilgili tek tek sorgulandı. Müslüme’nin ölümünde ‘şüpheli’ sıfatıyla sevk işlemi yapılan dede Hasan Yağal, çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, 7 aile üyesi ise savcılık tarafından serbest bırakıldı.

Müslüme Bebek nerede öldü?

Diğer aile yakınları savcılıkça serbest bırakıldı. Karaman’dan kış mevsimini geçirmek için 10 Kasım’da Gülnar ilçesinin 175 metre rakımlı Yanışlı Mahallesi’ne gelen Sarıkeçili Yörüklerinden, 7 çocuklu Yağal ailesinin 6’ncı çocuğu Müslüme, saat 17.00 sıralarında ortadan kayboldu.

Nisa Mihriban bebek neden öldü?

Nisa Mihriban, Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne bağlı yuvaya alındı. Ancak oradaki bir ihmal minik bebeğin solunumunun durmasına neden oldu. Kalbi durdu, çalıştırıldı, solunum cihazına (entübe) bağlandı. Nisa bebeğin sağlık durumu medyaya ilk olarak ‘Beyin ölümü gerçekleşti’ diye duyuruldu.

Minik Müslüme bulundu mu?

Mersin’in Gülnar ilçesinde ailesinin kırsal alanda çadır kurduğu sırada kaybolan 3 yaşındaki Müslüme’nin cansız bedeni bulundu. Yağal ailesinin 10 Kasım’da Yanışlı Mahallesi kırsalında çadır kurdukları sırada kaybolan kızları Müslüme’nin bulunması amacıyla yürütülen çalışmalar bugün acı bir haberle son buldu.

Ölüm anı nasıl belli olur?

Ölmek üzere olan insan nasıl anlaşılır? Bireyde ölümün gerçekleştiğinin göstergeleri ise bilincin tam ve sürekli kaybı, dıştan gelen tüm uyaranların algılanmasında ve yanıtlanmasında kayıp, reflekslerin kaybı, solunumun geri dönüşsüz biçimde durması olarak kabul edilmektedir.

Küçük Müslüm Ee ne oldu?

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Mersin’de 3 yaşındaki Müslüme Yağal’ın ölü bulunmasının ardından ailenin diğer 4 çocuğunun bakanlığa bağlı kuruluşlarda bakım ve koruma altına alındığı, annenin ise kadın konukevine yerleştirildiğini açıkladı.

You might be interested:  Bez Bebek Ne Zaman Başladı?

Müslümanın gerçek babası kim?

Küçük kızın DNA örneği ise dede Hasan Yağal ile uyumlu çıktı. Bu durum Müslüme’nin gerçek babasının Hasan Yağal olduğunu ortaya koydu.