Muslume Bebek Nerede Bulundu?

Mersin’de 10 gündür aranan Müslüme bebek cansız bir şekilde dağın başında bulundu. 0:00 / 0:00 Loaded Progress Yörük kızı Müslüme ‘nin kaybolduğu yerin 7 kilometre uzağında ve 500 metre yükseklikte bir dağın tepesinde bulunması akıllarda soru işareti bırakırken, küçük Müslüme ‘nin cinayete kurban gitmiş olabileceği değerlendiriliyor

Müslüme Bebek nerede?

Ailesinin çadır kurduğu noktaya 7 kilometre mesafedeki Karaağaç mevkisinde, çalılıkların arasında Müslüme’nin cansız bedeni bulundu. Yağal’ın cansız bedeni, Gülnar Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı, buradan da otopsi için Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp Birimi’ne götürüldü.

Muslume bebek nasil bulundu?

Mersin’in Gülnar ilçesinde Yörük ailenin 2,5 yaşındaki kızı Müslüme’nin çadırlarının önünde bisikletiyle oynarken kaybolması sonucu başlatılan arama çalışmasında 10. günde olay yerinden yaklaşık 7 kilometre uzaklıkta, Müslüme’nin cansız bedenine ulaşıldı.

Mümine bebek bulundu mu?

Yakınları kaybolan Müslüme’den gelecek haberi beklerken; 200 personel, 100 gönüllü, arama kurtarma-kadavra köpekleri ve drone destekli arama çalışmalarında Müslüme bebeğin cansız bedenine ulaşıldı. Müslüme bebek, çalılıkların arasında ölü bulundu.

Müslime bebege ne oldu?

MÜSLÜME YAĞAL 10 KASIM’DA KAYBOLDU

Yörük kızı Müslüme için seferber olundu, tüm bölge didik didik arandı. Aramalar 10’uncu gününde sonuç verdi. Müslüme Yağal çadırlarından tam 7 KM uzakta bir alanda ölü olarak bulundu.

Küçük kızın cesedi nerede bulundu?

E. ve S.A’nın verdiği bilgiler doğrultusunda merkeze bağlı Kortulu köyünde arama çalışması başlatıldı. Çalışmalarda kayıp gençlerden Şeyma D’nin cansız bedenine Kızılırmak kıyısında ulaşıldı. Cenaze, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

You might be interested:  Bebek Düşürmek Için Ne Yapılır?

Yörük bebek bulundu mu?

Arama çalışmalarına katılan ekipler, küçük kızın cansız bedenine ulaştı. Müslüme’nin cesedi çadırdan 7-8 kilometre mesafede, 500 metre yüksekliğindeki bir dağın tepesinde bulundu. Küçük kızın cesedinin bulunduğu ormanlık bölge görüntülenirken, bölgenin yoğun ağaçlık alandan oluştuğu görüldü.

Muslume ne halde bulundu?

Mersin’in Gülnar ilçesinde 10 Kasım’da ailesinin kırsal alanda çadır kurduğu sırada kaybolduğu belirtilen 3 yaşındaki Müslüme Yağal’ın cansız bedeni bulundu.

Muslume neden öldü?

Kaybolmanın yaşandığı gece esen şiddetli rüzgarlar nedeniyle bölgede hissedilen sıcaklığın 11 dereceye düşmesini değerlendiren adli tıp uzmanı Ahmet Hilal, Yağal’ın bu koşullarda ’24 saat içinde hayatını kaybedeceğini’ belirtti.

Müslümenin ölüm sebebi nedir?

Geçtiğimiz ay Mersin’de kaybolan ve 10 gün sonra cansız bedenine ulaşılan Müslüme Yağal ölümüyle Türkiye’yi yasa boğarken, ardından ise dedesi sanılan Hasan Yağal’ın biyolojik babası olduğu gerçeğinin ortaya çıkması ile infiale yol açmıştı.

Nisa bebek neden öldü?

Nisa Mihriban, Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne bağlı yuvaya alındı. Ancak oradaki bir ihmal minik bebeğin solunumunun durmasına neden oldu. Kalbi durdu, çalıştırıldı, solunum cihazına (entübe) bağlandı. Nisa bebeğin sağlık durumu medyaya ilk olarak ‘Beyin ölümü gerçekleşti’ diye duyuruldu.

Yörük kizini kim oldurdu?

Aile fertlerinden bir kişi tutuklandı Mersin’in Gülnar ilçesinde kaybolduktan 10 gün sonra cesedi bulunan Müslüme Yağal’ın (3) şüpheli sıfatıyla gözaltına alınıp, adliyeye sevk edilen 8 aile ferdinden dede Hasan Yağal, tutuklandı.

Yörük kızı nasıl öldü?

3 yaşındaki Müslüme, Gülnar ilçesinde 10 Kasım’da ailesi kırsal alanda çadır kurduğu sırada kaybolmuştu. Arama çalışmalarının 10’uncu gününde olay yerinden yaklaşık 7 kilometre uzaklıkta, bir komşusu tarafından küçük kızın cansız bedenine ulaşılmıştı.

Minik Müslüme bulundu mu?

Mersin’in Gülnar ilçesinde ailesinin kırsal alanda çadır kurduğu sırada kaybolan 3 yaşındaki Müslüme’nin cansız bedeni bulundu. Yağal ailesinin 10 Kasım’da Yanışlı Mahallesi kırsalında çadır kurdukları sırada kaybolan kızları Müslüme’nin bulunması amacıyla yürütülen çalışmalar bugün acı bir haberle son buldu.