Patron Bebek 2 Ne Zaman Çıkacak?

Merakla beklenen Boss Baby 2 yani Türkçe ismi ile Patron Bebek 2 filmi 23 Nisan 2021 tarihinde seyircilerin karşısına çıkacak. Filmin 2021 tarihinin bahar aylarında gösterime girecek olması izleyiciyi üzen bir durum olsa da gerçek tarihin duyurulmuş olması izleyicide olumlu etkiler bıraktı denilebilir. Etiketler

Patron bebek 2 ne zamana kadar sinemalarda?

Orijinalinde Alec Baldwin’in seslendirdiği “Boss Baby”nin hayranları, animasyon komediyi planlanan 26 Mart vizyon tarihi yerine 17 Eylül 2021’de izleyebilecekler.

Patron bebek 2 hangi kanalda oynayacak?

Patron Bebek’in (The Boss Baby) devam filmi Patron Bebek 2: Aile İşi (The Boss Baby 2: Family Business) Eylül 2021’de hazır | NTV.

Patron bebek 2 aile şirketi ne zaman çıkacak?

Patron Bebek 2: Aile Şirketi

Yönetmen : Tom McGrath
Yapım Yılı : 2021
Yapım Ülkesi : ABD
Vizyon Tarihi : 17.09.2021
Dağıtıcı Firma : UIP Türkiye

Patron bebek kaç sezon olacak?

2017 yapımı The Boss Baby isimli popüler filmden uyarlanan animasyon dizisi ‘The Boss Baby: Back in Business (Patron Bebek: Yine İş Başında)’ 4. sezon bölümleriyle 17 Kasım 2020 Salı günü Netflix kütüphanesine eklendi.

Patron bebek ne zaman Cartoon Network?

Patron Bebek: Yine İş Başında, HAFTA İÇİ 16.00/19.00 HAFTA SONU 11.30/12.00/17.00/17.30’da sizlerle! PATRON BEBEK VE TIM, YAVRU KEDİLERİ KONTROL EDEN BİR İŞ ADAMI VE ESKİ VETERİNER OLAN ŞİRKETİN YENİ DÜŞMANI BOOTSY CALICO’YU DURDURMAK İÇİN BABY CORP DÜNYASINA GİRER VE MACERA BAŞLAR.

You might be interested:  Bebek Kıyması Nasıl Pişirilir?

Hangi filmler var vizyonda?

Vizyon Filmleri

 • Jurassic World: Hakimiyet. 10 Haziran 2022 / 2s 26dk / Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu.
 • Minyonlar 2: Gru’nun Yükselişi. 1 Temmuz 2022 / 1s 28dk / Aksiyon, Animasyon, Komedi.
 • Elvis.
 • Zir-i Cin.
 • Top Gun: Maverick.
 • Siyah Telefon.
 • Mutlu Oyuncak Dükkanı
 • Doktor Strange: Çoklu Evren Çılgınlığında.
 • Patron bebeğin ismi ne?

  Kısaca filmin konusuna değinmek gerekirse; yedi yaşındaki Tim Templeton ailesinin tek erkek çocuğudur. Maceracı, gayet mutlu ve hayalperest bir çocuk olan Tim’in belki de tek hayali günün birinde bir köpek sahibi olmaktır.

  Patron bebek hangi kanalda çıkıyor?

  Patron Bebek: Yine İş Başında, Patron Bebek animasyon filminin devamı olarak 2018 yılında Netflix’de yayınladığı çizgi dizi. Çizgi dizi Türkiye’de 7 Şubat 2022 günü Cartoon Network kanalında yayınlanmaya başlamıştır.

  Megalodon bugün hangi kanalda?

  Başrollerinde Jason Statham, Bingbing Li, Rainn Wilson’ın olduğu ‘Derinlerdeki Dehşet’ filmi Kanal D’de!

  Christopher Robin hangi kanalda hangi gün?

  Başrollerinde Ewan McGregor, Hayley Atwell, Bronte Carmichae’ın olduğu ‘Christopher Robin’ filmi Kanal D’de! Konu : Christopher Robin, genç bir adamın yıllar sonra çocukluk arkadaşları ile bir araya gelişini konu ediyor.