Sadakatsiz Zeynep Bebek Kim?

Sadakatsiz dizisi Zeynep bebek kim? Sadakatsiz’in Maskotu Yaren Bebek! Bugün Sadakatsiz’in Volkan’ı Caner Cindoruk, dizide kızı Zeynep’i canlandıran minik Yaren’i öpmeye doyamadı!

Sadakatsiz Küçük Zeynep kaç yaşında?

Yaren Vera Salma, 31 Ocak 2019 tarihinde dünyaya geldi.

Zeynep bebek kim?

İlk kez anne-baba olma heyecanı yaşayan Bengü-Selim Selimoğlu çifti, bebekleri Zeynep’in fotoğrafını paylaştı. Bengü dün sabah saatlerinde kızı Zeynep’i kucağına almıştı. Bugün mutluluklarını sevenleriyle paylaşan çift, kızlarının fotoğrafını ilk kez yayınladı.

Sadakatsizdeki küçük kız kimin?

Melis Sezen’in, küçük rol arkadaşı ile yakıdan ilgilendiği de görülmekte. Dizide Derin’in kızı Zeynep’i oynayan Yaren Vera Salma’nın da Melis Sezen ile kamera arkasındaki hallerinden bazı fotoğrafları aşağıda görebilirsiniz…

Sadakatsiz in yazarı kimdir?

Orijinal senaryosu Mike Bartlett’a ait olup uyarlaması Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk’a aittir. Senaryosu ise ilk sezon yine Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk tarafından yapılmış ikinci sezondan itibaren Arzu Daştan Mutlu, Mustafa Mutlu, Gamze Arslan ve Nuriye Bilici tarafından yapılmaktadır.

Sadakatsiz Derin dizide kaç yaşında?

Sadakatsiz dizisinde Derin karakterine hayat veren Melis Sezen, 1997 doğumlu. Babası Arnavut, Makedonya göçmeni; anne tarafı ise Selanik, Yunanistan göçmenidir. İstanbul’da dünyaya gelen Sezen, Koç Üniversitesi’nde Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü’nde eğitim gördü.

Sadakatsiz de Asya kaç yaşında?

14 Ekim 1980 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Cansu Dere, ilk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladı. 2000 yılında Kanal D’de yayınlanan Miss Turkey yarışmasının 3. güzeli oldu ve profesyonel mankenlik yapmaya başladı.

You might be interested:  Oyuncak Bebek Saçı Nasıl Açılır?

Sadakatsiz Aras rolü kim?

Berkay Ateş, Sadakatsiz dizisinin oyuncuları arasında Aras karakteri ile dahil oldu. Trafik kazası nedeniyle Asya’nın hayatına giren Aras’ı başarılı oyuncu Berkay Ateş canlandırıyor.

Sadakatsiz Yasemin Kimdir?

İstanbul’daki bir devlet üniversitesinde gastronomi eğitimi alan Yasemin kararlı, sert, tuttuğunu koparan, haksızlığa gelemeyen bir kızdır Balıkesirlidir

Dr Foster sonunda ne oldu?

DOCTOR FOSTER KATE NASIL ÖLDÜ? Docor Foster’ın sonu ise Derin konusunda bambaşka şekilde ilerliyordu. Volkan’ın kendisini aldattığını öğrenen Derin, Vokan’ı terk ediyor ve Volkan tüm elindekileri kaybediyor ve intihar etmeye kalkıyor.

Sadakatsiz Kore versiyonu sonunda ne oluyor?

KORE VERSİYONU TÜRKİYE’YE DAHA YAKIN

Derin babası Haluk’un koruması altına girer. Yaşadığı travma sonrasında Volkan Asya’yı Ali ile tehdit eder. Asya her şeyin yoluna girdiğini düşündüğü sırada Volkan Ali’yi kaçırır. Final bölümünde Ali anne ve babasını terk ederek kendi yoluna gider.

Dr Foster konusu nedir?

Mike Bartlett tarafından yaratılan ve yazılan dizinin konusu, kocası Simon’un (Bertie Carvel) gizli bir ilişki yaşadığından şüphelenen Doktor Gemma Foster (Suranne Jones) hakkındadır. Birkaç sorgulama hattını takip ettikten sonra, bulduğu ipuçlarıyla gerçeği ortaya çıkarır.